Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kontrolka nie zapiętych pasów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kontrolka nie zapiętych pasów

    Zamieszczone przez Arek
    Zamieszczone przez darmag
    na wszystkie pytania na priv odpisałam
    kurde a na moje nie ma odpowiedzi :cry:

    wysłałem jeszcze raz PW
    wcześniej nie doszło żadne, pytanie, zaraz sprawdzam czy dzisiaj jest

  • #2
    kontrolka nie zapiętych pasów

    Mam pytnko.
    W zestawie wskażników jest kontrolka nie zapietych pasów bezpieczeństwa. Jak się włączy zapłon to przez pierwsze kilka sekund lamka na zestawie wskaźniów świeci i słychać sygnał dzwiękowy.
    Do nie dawna wszystko było OK ale od kilku dni lamka się zapala ale sygnału BRAK.
    Może wie ktoś co mogło się stać że zniknął ten sygnał dzwiękowy???

    Komentarz


    • #3
      rozłączył się głośniczek w zegarach?
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        Nie wydaje mi się żeby dźwięk pochodził od zapalenia się kontrolki niezapiętych pasów po włączeniu zapłonu.. Przeważnie jak zaczynasz jechać i masz nie zapięte pasy to wtedy jest dźwięk. Według mnie to jest dźwięk niskiej temperatury na dworze. Komputer włącza dźwięk jeśli temperatura na zewnątrz jest +4 stopnie lub poniżej.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Michal__
          Nie wydaje mi się żeby dźwięk pochodził od zapalenia się kontrolki niezapiętych pasów po włączeniu zapłonu.. Przeważnie jak zaczynasz jechać i masz nie zapięte pasy to wtedy jest dźwięk. Według mnie to jest dźwięk niskiej temperatury na dworze. Komputer włącza dźwięk jeśli temperatura na zewnątrz jest +4 stopnie lub poniżej.
          Napewno jest to informacja o nie zapiętych pasach. niestety w mojej wersji (AMBIENTE 2000 rok) jest to tak chre że lamka i brzęczyk działają przez kilka sekund po włączeniu zapłonu i potem przestaje świecic i brzęczeć nawet jeśli pasy są nie zapiąte. Tak to działało a teraz nie wiem czemu nie ma brzęczyka

          [ Dodano: Czw 04 Mar, 10 12:27 ]
          Zamieszczone przez robekcool
          rozłączył się głośniczek w zegarach?
          Czyli bez wyjęcia się nie obejdzie?

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X